Théâtre National

Team

Fabrice Murgia, Directeur 
Emilie Jimenez y Fernandez,  Secretaresse

Myriam van Roosbroeck, Afgevaardigd Beheerder
Françoise Patte, Secretaresse

 

Alexandre Caputo, Artistiek adviseur

Jean-Pierre Baudson, Alfredo Cañavate, Patrick Donnay, Acteurs in vaste dienst

 

Nicolas Dubois, Directeur Financier & Administratif
Laetitia Noldé, Directieassistente  

Rémy Colas, Patrick Conard, Boekhouding

Florence Poncin, Verantwoordelijke Human Resources

 

Emilie Wacker, Directie publiekswerking & internationale ontwikkeling 
Shirin Mayon, Secretaresse

Valérie Bertollo, Cécile Michel, Educatieve Dienst
Valérie Bruneau, Cécile Michaux, Culturele actie
Martine Notté, Laure Saupique, Publieksontwikkeling

Eve Deroover, Sophie Dupavé, Nadine Lamotte, Marion Sellenet, Communicatie en pers


Valérie Martino, Directie Productie & Verspreiding
Ismaël Amyay, Charlotte Jacques, Juliette Thieme, Daphné Seale, Productie & Verspreiding

 

Yvan Harcq, Technisch directeur  
Guillaume Stasse, Adjunct technisch directeur
Joachim Pochet, Technisch secretaris, algemeen inspiciën
Benoît Ausloos, Romain Gueudré, Luc Loriaux, Michel Ransbotyn, Algemenen inspiciënten
Emily Brassier, Didier Covassin, Jody De Neef, Grégory Hamdan, Abdelali Houhou, Jacques Perera, Guillaume Rizzo, Licht
Christophe Flémal, Cédric Otte, Jeison Pardo Rojas, Simon Pirson, Geluid
Matthieu Bourdon, Emily Brassier, Video 
José Bardio, Christophe Blacha, Stéphanie Denoiseux, Julien Desmet, Lucas Hamblenne, Joachim Hesse, Ludovic John, Jean-François Opdebeeck, Toneel
Christophe Flémal,  Preventieadviseur
Yves Philippaerts, Dominique Pierre, Pierre Jardon,  Decorateliers
Nicole Moris,  Kostuumatelier

Carl Doumont, Gebouwbeheer
Yvon Craeynest, Sylvie Longdot, Informatica

Veselin Pazman, Koerier
Rui Dos Santos, Mustafa Sahin, Figen Sahin, Onderhoud

Dominique de Guchteneere, Isabelle Dumont, Antoine Hennart, Ticketbalie

Graziella Castellani, Adil Fathallah, Onthaal

Patrick Louis, Zaalverantwoordelijke
Yamina Raoui (chef de salle adjointe), Emeline Marcour, Publieksonthaal in de avonduren
 

De raad van Bestuur

Dagelijks Bestuur
Voorzitter, Philippe Suinen
Vicevoorzitter, Pierre Philippe Harmel
Afgevaardigd Beheerder, Myriam van Roosbroeck
Philippe Monfils, Stéphanie Pécourt

Bernard Antoine, Jean-Pierre Baudson, Michel Boermans, Bernard Caprasse, Geneviève Damas, Jean-Paul Deplus, François De Smet, Carine Gol-Lescot, Geoffroy Kensier, Alfred de Limon Triest, Luc Loriaux, Janine Moreau de Melen, Véronique Paulus de Chatelet, Freddy Thielemans, Claude Voglet.

 

Gezelschappen in administratieve residentie

Raoul collectif, cie Artara