Théâtre National Wallonie-Bruxelles

Team

Directie

  • Algemeen en artistiek directeur

    Pierre Thys

  • Gedelegeerd algemeen directeur

    Nicolas Dubois

Administratie & financiën

  • Administratief en financieel directeur

    Caroline de Poorter

Comptabilité

  • Hoofd boekhouding

    Patrick Conard

  • Boekhouding en interdepartementaal financieel coördinator

    Rémy Colas

  • Boekhouding

    Audrey Wauters

Personeelszaken

  • HR-verantwoordelijke

    Florence Poncin

  • Human resources officer

    Yamina Raoui

  • HR en Administratief assistent

    Françoise Patte

IT service

  • IT-manager

    Yvon Craeynest

  • IT-assistente

    Sylvie Longdot

Onthaal & ticketbalie

Onthaal en infrastructuur

  • Onthaal

    Ibrahima Diallo

  • Assistent zaalverantwoordelijke

    Lola Loew

  • Schoonmaakpersoneel coördinator

    Mustafa Sahin

  • Schoonmaakpersoneel

    Rui Dos Santos

  • Schoonmaakpersoneel

    Figen Sahin

  • Schoonmaakpersoneel

    Mehtap Sahbaz

Zaalpersoneel

  • Marion De Keyser

  • Jeanne Dubé

  • Clara Gazen

  • Caroline Kervern

  • Alexandre Rabineau

Productie & touring

Communication

Bemiddelingsdienst

Technisch team

Licht

  • Lichtregie

    Juan Borrego

  • Lichtregie

    Corentin Christiaens

  • Lichtregie

    Didier Covassin

  • Lichtregie

    Jody De Neef

  • Lichtregie

    Jacques Perera

  • Lichtregie

    Isabel Scheck

  • Stagiaire

    Arthur Demaret

Geluid

  • Geluidsregie & Hoofd IDPB

    Christophe Flémal

  • Geluidsregie

    Simon Pirson

  • Geluidsregie

    Pawel Wnuczynski

  • Stagiaire

    Reda Kerstens

Video

Stage

  • Machinist

    Christophe Blacha

  • Machinist

    Stéphanie Denoiseux

  • Machinist

    Lucas Hamblenne

  • Machinist

    Ludovic John

  • Machinist

    Pierre Ottinger

  • Machinist

    Dimitri Wauters

  • Machinist

    Thomas Linthoudt

  • Stagiaire

    Marion De Gussem

Decorateliers

Kostuum & textiel scenografie atelier

Gebouw onderhoud

  • Building coordinator

    Abdelali Houhou

Raad van bestuur - Bureau

  • Voorzitter

    Philippe Suinen

  • Vicevoorzitter

    Pierre Philippe Harmel

  • Myriam van Roosbroeck

  • Stéphanie Pécourt

Raad van bestuur - Leden

  • Raphaëlle Bruneau

  • Alfredo Cañavate

  • Rémy Colas

  • Geneviève Damas

  • Jean-Paul Deplus

  • Carine Gol-Lescot

  • Delphine Houba

  • Laetitia Huberti

  • Geoffroy Kensier

  • Alfred de Limon Triest

  • Véronique Paulus de Chatelet

  • Claude Voglet